ثبت سفارش

قوانین و مقررات

سوالات متداول

معرفی اردوی نوروزی تیزهوشان ویراتیچ

معرفی اردوی نوروزی تیزهوشان ویراتیچ

ویراتیچ می‌خواد تو بهار 1403، سومین اردو نوروزی خودش رو برگزار کنه‌🤩
اسم اردوی نوروزی ما camp1403  هستش ،
ویراتیچ قراره توی این اردو نوروزی با بهترین معلما و مشاورای خودش در کنار دانش آموزا باشه تا بتونن توی این ایام، هم از فرصت مطالعاتی‌شون استفاده کنن و هم به تفریحاتشون برسن. استاد دلاوری  با دوازده  سال سابقه برگزاری این اردوها، حسابی با فوت و فنای مطالعاتی تیزهوشان در ایام نوروز آشناست و به بچه‌های این اردو نوید موفقیت در آزمون تیزهوشان رو میده..
تازه.. اردو نوروزی‌های ویراتیچ انقدر فضای پرانرژی ای داره که درس خوندن توی ایام عید واسه بچه‌ها نه تنها اذیت کننده نمی‌شه، بلکه حتی با لذت و انرژی انجامش میدن.

جزئیات اردو
فعالیت‌های اردو نوروزی:
توی این ۱۰ روز قراره کلاس‌های آموزشی مهمی برای بچه‌ها برگزار بشه که اساتیدشون از بهترین‌های حوزه خودشون هستن. طرح درس کلاس‌های اردو نوروزی با طرح درس سالیانه متفاوته و طبق فضای درسی تعطیلات چیده شده.
از برنامه‌های خیلی مهم و ثابت این ۱۰ روز، برگزاری آزمون و تحلیل آزمونه. بچه‌ها طبق یه برنامه منظم  آزمون میدن و نتایج آزمون‌ها همون روز در اختیارشون قرار می‌گیره. این آزمون‌های شبیه ساز آزمون تیزهوشان هستش و به اسم هفت خان، آماده سازی شدن تا بچه‌ها راحت بتونن با نقاط قوت و ضعف خودشون آشنا بشن و رشد کنن.
مشاورای مجرب ویراتیچ هم هرروز در کنار بچه‌ها هستن تا اون‌هارو به بهترین شکل راهنمایی و فضای رشدشون رو فراهم کنن.
به طور کلی توی این چند روز قراره بچه‌ها آزمون دادن و مدیریت زمان آزمون رو تمرین کنن، با تکنیک‌های تست‌زنی آشنا شن و به حل تستای متنوع بپردازن، مشاوره فردی اختصاصی و گروهی دریافت کنن، از تدریس بهترین اساتید بهره‌مند شن و رفع اشکال کنن، نکات و قواعد مهم آزمون تیزهوشان رو یاد بگیرن و…
خلاصه که اردو نوروزی ویراتیچ  آنچه خوبان همه دارندو یکجا داره. از دستش ندید!

 

مدرسین دوره:

تیزهوشان
تیزهوشان
تیزهوشان
تیزهوشان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان